4 osoby witają się na obrazku, symbolizującym powitanie do wykonania mikrozadania.

Czeladzki Inkubator Pracy Srebrnej i mikrozadania.pl to innowacyjna platforma pośrednictwa w wykonaniu mikroprac (mikrozadania), stworzona z myślą o trzech grupach odbiorców: osób powyżej 50 roku życia, pracodawców i przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Naszym celem jest pomoc osobom z tej grupy wiekowej w znalezieniu zatrudnienia lub możliwości wykonywania wolontariatu poprzez niewielkie zadania wykonywane zdalnie, oparte na mikropracy. Zapraszamy do skorzystania z naszej platformy i dołączenia do społeczności Czeladzkiego Inkubatora Pracy Srebrnej!

Nasz serwis został stworzony w ramach projektu Śląska Przestrzeń Innowacji. Wszystkie rozwiązania dostępne na naszej platformie opierają się na licencji Creative Commons, co oznacza, że są one dostępne dla każdego, kto chciałby stworzyć podobną platformę bazującą na udostępnionych plikach oraz instrukcjach instalacji i manualach, które są również dostępne na naszej stronie.

Naszym celem jest rozwiązywanie problemów niedopasowania do potrzeb rynku pracy osób powyżej 50 roku życia, a dzięki licencji Creative Commons możemy zainspirować innych do tworzenia podobnych rozwiązań. Dziękujemy za odwiedziny i zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Jak działa platforma?

Infografika jak działa platforma mikrozadania.pl
Kliknij infografikę, aby powiększyć.

Nie masz konta, zarejestruj się

Jak samodzielnie uruchomić portal mikrozadań?

Nasza platforma opiera się na licencji Creative Commons, co oznacza, że jest dostępna dla każdego, kto chciałby stworzyć podobną platformę bazującą na udostępnionych plikach oraz instrukcjach instalacji i manualach, które są również dostępne na naszej stronie.

Aby samodzielnie zainstalować naszą platformę, pobierz archiwum z adresem https://mikrozadania.pl/demo/mikrozadania.pl-wersja-instalacyjna.zip, przenieś pobrane archiwum oraz plik „installer.php” na serwer, gdzie chcesz zainstalować portal, a następnie otwórz przeglądarkę internetową i wykonaj kroki opisane w instrukcji instalacji.

Po zakończeniu instalacji, możesz korzystać z narzędzia, które pomoże Ci znaleźć zatrudnienie lub możliwość wykonywania wolontariatu poprzez niewielkie zadania wykonywane zdalnie, oparte na mikropracy.

Kontakt

Urząd Miasta Czeladź/ Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
(Dział Usług Społecznościowych i Aktywności Lokalnej)

Rynek 22, 41-250 Czeladź

www.mops.czeladz.pl